Choć od kilku lat próżno szukać Renata Dancewicz na dużym ekranie, to aktorka nigdzie nie zniknęła. Cały czas jest obecna na deskach teatrów i w serialach. Gdzie aktorka występuje w najbliższym czasie?

Renata Dancewicz – artystka wyrazista

W wywiadach z Renatą Dancewicz, dziennikarze zwracają uwagę na jej charakterystyczną urodę i niezwykle młody wygląd. Wiele osób nie może uwierzyć, że gwiazda świętowała w tym roku swoje 52 urodziny. Jednak tym, co głęboko wyróżnia Dancewicz jest jej otwartość w mówieniu o swoich poglądach. Aktorka identyfikuje się jako feministka, jest sojuszniczką osób LGBT+ i ateistką. Celebryci często zabierają głos w ważnych sprawach politycznych i społecznych. Niemniej to nadal nie jest reguła, a raczej wyjątek. Siłę do mówienia wprost o swoich poglądach aktorka czerpie z wewnętrznego spokoju. Osiąga go poprzez odpoczynek w siedlisku na mazurskiej wsi, gdzie czyta, hoduje warzywa oraz spaceruje. Jak mówi Renata w wywiadzie dla tygodnika „Świat i Ludzie”:

„Wstaję rano i idę, truchtam pięć kilometrów do wsi obok. Przewietrzam myśli, 'rozchadzam’ je.”

https://www.instagram.com/p/CDWoJnDn1NW/

Renata Dancewicz i Karolina Sulej

Gdzie zobaczymy Renatę Dancewicz w tym roku?

Światu kultury pandemia dała się mocno we znaki i wiele zaplanowanych przedstawień musiało zostać odwołanych. Na szczęście nie wszystkie! W tym roku Renatę Dancewicz będzie można zobaczyć w spektaklu pt. „Ludzie inteligentni”, gdzie gra jedną z głównych ról.

Sztuka jest komedią o trzech parach z długim stażem związkowym. Zdaniem widzów, którzy mieli już okazję ją zobaczyć „gra aktorska jest rewelacyjna”. Spektakl odbędzie się w Teatrze Wielkim w Łodzi pod koniec listopada. Bilety do teatru możecie kupić na stronie organizatora. Wszystkim fanom Renaty Dancewicz życzymy udanego polowania na bilety i niezwykłych wrażeń z przedstawienia.